ZAHRADNÍ KRBY S UDÍRNOU

Součástí nabídky venkovních krbů Norman jsou i zahradní krby s udírnou (douzovací střechou). Na tomto webu je pro zjednodušení terminologie používán často pojem "udírna" místo "douzovací střecha" na zahradní krb, která svojí funkcí nenahrazuje klasickou samostatnou udírnu. Zahradní krb s udírnou (douzovací střechou) rozšíří možnosti využití Vašeho venkovního krbu o další funkce - douzování, ohřívání, nepřímé grilování, případně pečení.

ZAHRADNÍ KRBY S UDÍRNOU OCELOVOU - ŘADA VARIANT

Některé modely řady zahradních krbů VARIANT (KOMFORT, ATLANTIC, LAGUNA, KOMBI, PIANO, PARTY) nabízíme také v provedení s ocelovou douzovací st;řechou. U krbů s ocelovou douzovací střechou jsou součástí standardního vybavení též kovová dvířka ohniště, teploměr, rošt udírny a nerezové háčky pro zavěšení uzených potravin.

Více informací najdete ZDE

Betonové venkovní krby s udírnou

Také některé vybrané modely zahradních krbů s betonovou střechou (ATLAS, ROHOVÁ SESTAVA ATLAS) nabízíme ve verzi s udírnou. Součástí standardního provedení betonového krbu s udírnou jsou kovová dvířka ohniště, rošt udírny a nerezové háčky.

Více informací najdete ZDE

VÝBAVA QUATRO

Pod označením QUATRO se skrývá soubor doplňků, kterými lze rozšířit využití krbu s udírnou o další funkce. Vedle běžného přímého grilování můžete použít rovněž metodu nepřímého grilování a pečení.

Více informací o funkci QUATRO najdete ZDE

Ukázky instalací a některé detaily
zahradních krbů s udírnou


 

 

 

NORMAN spol. s r.o.

Hlavní ul. č. 201
250 63 Veleň,
Praha - Východ
najít na mapě

TEL/FAX:

+420 / 283 93 34 08

TEL:

+420 / 283 93 39 59

E-MAIL:

norman-cz@norman-cz.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá
7.00 - 12.00
12.30 - 15.30