Od roku 2012 zajištuje společnost Norman výhradní prodej zahradních krbů BETOWA v České a Slovenské republice.Pro získání aktuálních informací o možnostech nákupu a dodávky je možno se informovat na tel.: +420 283 933 959 nebo na e-mailu: norman-cz@norman-cz.cz

PŘEDNOSTI ZAHRADNÍCH KRBŮ BETOWA:

  • dekorativní alternativa k přenosným grilům
  • vysoká kvalita použitých materiálů
  • velká odolnost proti žáru (prostor ohniště vyroben za speciálního tepelně odolného betonu)
  • ergonometrická grilovací výška zajišťující komfortní použití
  • grilovací rošt je standardní součástí vybavení krbu

Zahradní krby Betowa jsou určeny pro použití ve volném prostoru zahrady. Tyto zahradní krby jsou vyrobeny z betonu, odolného proti povětrnosti a mrazu a vyznačují se dobrou funkčností a bezpečností. Jednotlivé betonové prvky krbu se jednoduše složí dle přiloženého návodu na montáž a obsluhu. Šedé betonové díly mohou být zkrášle- ny vhodnou venkovní barvou nebo tenkovrstvou omítkou dle vlastního výběru. Životnost probarvených betonových dílů je možno prodloužit dodatečným nátěrem vodoodpudivou bezbarvou disperzí. Krby zobrazené na těchto stránkách jsou vyobrazeny včetně provedené povrchové úpravy.

Vysoká kvalita použitých materiálů společně s jejich pečlivým zpracováním zaručují, že z Vašeho zahradního krbu Betowa budete mít dlouho radost.

MODELY ZAHRADNÍCH KRBŮ BETOWA

Krby Betowa

Výstraha:
Jakékoliv dodatečné úpravy standardního provedeni zahradního krbu, zejména zvyšovaní kouřovodů /s výjimkou jednoho nástavce s patřičným uchycením /, dodavatel z důvodu bezpečnostního rizika /ztráta stability a možnost narušeni statiky krbu/ zásadně nedoporučuje a nenese odpovědnost za připadne škody na zdraví a majetku způsobené těmito nestandardními úpravami.


zahradní krby NORMAN ZAHRADNÍ KRBY

 

 

 

NORMAN spol. s r.o.

Hlavní ul. č. 201
250 63 Veleň,
Praha - Východ
najít na mapě

TEL/FAX:

+420 / 283 93 34 08

TEL:

+420 / 283 93 39 59

E-MAIL:

norman-cz@norman-cz.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá
7.00 - 12.00
12.30 - 15.30